У Москві посадили командира авіарозвідки ДНР: подробиці

14-01-19 10:34
Апостроф

У Росії суд засудив "екс-главу розвідки" ДНР Дмитра Лисаковського-Коцубанова до шести років колонії.

Про це в Twitter написав журналіст Денис Казанський.

"Хунта, що ти робиш, припини", - написав він.

За інформацією російських ЗМІ, Лисаковського-Коцубанова (позивний "Гудвін") засудили за рейдерське захоплення особняка на Гоголівському бульварі в Москві. Його подільники нібито не отримали гроші від покупців будівлі - екс-глави Россельхозбанка Юрія Трушина і його зятя Артема Куранова.

За версією звинувачення, підкупивши суддю Ірину Баранову за €100 тис і $4 тис, вже засуджені злочинці перепродали будинок за допомогою адвоката Євгена Рижова за $7,5 млн офшору Лисаковского.

Рятуючись від кримінальних справ, "Гудвін" поїхав воювати на Донбас. Рижов і Баранова втекли в США. З Америки юрист намагався за хабар в $3 млн голові ГСУ СКР Олександру Дриманову закрити кримінальну справу.

Лисаковській-Коцубанов в матеріалах суду називається "командиром групи розвідки ГРУ Генштабу ДНР" і офіційним представником "республіки" в Міжнародному кримінальному суді.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО