У Москві сталося дивне затримання громадянина України

31 травня у столиці Росії Москві було затримано громадянина України. Чоловіка підозрюють у нібито контрабанді запчастин до військової техніки, щоправда затримання сталося не під час проходження кордону, як це зазвичай буває.

Про це розповів адвокат Ігор Чудовський у коментарі "Громадському радіо".

"31 травня в місті Москва затримано громадянина України, йому інкримінується контрабанда до України запчастин до військової техніки. Але затримано його не під час проходження кордону… Хоча контрабанда зазвичай кваліфікується тільки на кордоні", – підкреслив правозахисник.

Як підкреслив адвокат, зараз він із колегами планує поїздку до Москви та має намір звернутися до посольства України в Росії, щоб допомогти затриманому українцю.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО