У мозку чоловіка 10 років жив хробак (фото)

Американець десять років жив з хробаком в мозку. Про це повідомляє видання CBS 21.

Житель Техасу звернувся в лікарню після того, як втратив свідомість. До цього американця кілька місяців мучили головні болі такої сили, що чоловіка рвало.

Під час обстеження фахівці виявили в мозку пацієнта утворення довжиною близько 4 см. Коли теорія з пухлиною не підтвердилася, лікарі провели додаткові тести.

Виявилося, що в мозку американця живе свинячий ціп'як. Паразита видалили хірургічним шляхом. Пацієнт повністю одужав.

Сам чоловік припускає, що паразит потрапив до його організму близько десяти років тому, коли він їздив до Мексики. Лікарі зазначили, що свинячий ціп'як зазвичай вражає кишечник. Потрапляння паразита в мозок небезпечне ще й тим, що симптоми можуть спрямувати фахівців на "помилковий слід".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО