У Мумбаї горить 12-поверховий торговий центр – багато жертв

29-12-17 15:49
Fakty.ua

В одному з ресторанів торгового комплексу Kamala Mills в індійському Мумбаї почалася пожежа, вогонь поширився на усі 12 поверхів. Загинули щонайменше 16 людей, постраждали понад 30.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на місцеву поліцію.

При цьому серед постраждалих 16 осіб перебувають у критичному стані.

Верхня частина будівлі вигоріла дотла.

Поліція порушила кримінальну справу, ведеться слідство.

До слова, це не перша за сьогодні пожежа – у нью-йоркському кварталі Бронкс горів 5-поверховий житловий будинок, загинули 12 людей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО