У небі над Росією вибухнув метеорит (фото)

У Сегежському районі Карелії камери відеоспостереження зафіксували падіння невпізнаного небесного тіла.

Воно з великою швидкістю пролетіло над населеним пунктом, після чого відбувся яскравий спалах. Відповідне відео публікують російські соцмережі.

Зазначається, що незвичайне явище спостерігалося приблизно о 4:35 за місцевим часом. Водночас тривало воно лише приблизно шість секунд.

За словами очевидців, падіння боліда завершилося гучним вибухом. Щоправда фахівці поспішили запевнити, що небезпеки для людей у тому не було.

"Він не загрожував населеному пункту. Швидкість метеоритів втрачається під час проходження щільних шарів атмосфери, великі об'єкти розвалюються", – прокоментували експерти.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО