У Нікополі продовжують розслідувати вбивство Лізи Корешнікової: вбивця на свободі

У Нікополі продовжили термін розслідування справи про вбивство 13-річної Лізи Корешнікової, яке сталося 4 липня 2018 року. Маніяка все ще не знайдено.

Про це повідомляє Информатор з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень. Дівчинка пішла з дому до своєї подруги в дитячий табір «Великий Луг». Близько 12:00 вона покинула територію дитячого табору і зникла. Пошуки Лізи велися з вертольота, її шукали поліція, нацгвардія, кінологи з собаками і волонтери.

5 липня дівчинку знайшов мертвою її троюрідний брат. Тіло знаходилося в посадці недалеко від зон відпочинку і дитячого табору «Великий Луг», звідки Ліза йшла на автобусну зупинку. Невідомий убив дитину, завдавши дівчинці множинні ножові поранення.

Минуло півтора року, вбивця досі не знайдений. Від поліції немає ніякої інформації з приводу ходу розслідування. І надії на те, що цей злочин розкриють, все менше.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО