У Парижі чоловік з ножами напав на поліцейських

У Парижі 30 жовтня чоловік з двома кухонними ножами спробував напасти на поліцейських, але був нейтралізований. Інцидент стався в 15-му окрузі столиці Франції. Про це повідомляє видання Actu17.

Мешканка вулиці Беатрікс Дюссан зателефонувала до поліції близько 15:00 і повідомила, що побачила двох підозрілих чоловіків, озброєних ножами, у дворі свого будинку.

Коли приїхали поліцейські, один з чоловіків кинувся на них з криком "Аллах Акбар". Він був озброєний двома кухонними ножами, але його швидко нейтралізували за допомогою електричного імпульсного пістолета і травматичної зброї.

Правоохоронці затримали 40-річного нападника і його 60-річного батька, який був поруч з ним.

Злочинець вже відомий поліції. Згідно з даними джерела в поліції, він страждає на шизофренію.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО