У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку

У США в штаті Північна Кароліна 14 лютого застрелили 21-річну біженку з України Катерину Товмаш, а також її хлопця. У цьому ж штаті в серпні 2025 року була жорстоко вбита ще одна українка, Ірина Заруцька.

За даними місцевої поліції, у суботу вранці поліцейські отримали повідомлення про стрілянину в приватному будинку у місті Вудлейк, а після прибуття виявили двох загиблих - 28-річного Метью Вейда, діючого військовослужбовця армії США, та 21-річну українську біженку Катерину Товмаш.

Влада ідентифікувала підозрюваного як колишнього хлопця Катерини, 25-річного Калеба Гайдена Фосно. Він залишив місце злочину до прибуття правоохоронців, але згодом був заарештований в Огайо. Нині він перебуває під вартою для розслідування подвійного вбивства.

Брат загиблої Михайло Товмаш в Intagram підтвердив загибель сестри, розкривши деякі подробиці інциденту.

"Біженка, яка втекла від війни в Україні в пошуках безпеки в Сполучених Штатах, була вбита у її власному будинку в Північній Кароліні. Це другий випадок за останній рік, коли українку, яка є біженкою та знаходить притулок в Північній Кароліні, вбиває чоловік", - написав він.

Михайло розповів, що близько 7 ранку колишній хлопець Катерини приїхав з Огайо та проник до будинку, де українка мешкала з молодшими членами родини. Він змусив одного з дітей розбудити сестру, а потім застрелив її та її хлопця, який спав поруч з нею. Діти під час нападу не постраждали.

Катерина Товмаш була родом з Білої Церкви, вона виїхала в Сполучені Штати близько двох років тому через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО