У поліції Києва вважають, що комендантська година допоможе запобігти мародерству

Запровадження заборони на пересування по вулицях у нічний час допоможе не допустити фактів мародерства у столиці. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко.

"Оскільки підприємства і магазини закриті, злочинці можуть скористатися ситуацією, може початися мародерство. І ось тут би стала у нагоді заборона виходу на вулицю в нічний час. Тож посилення обмежувальних заходів вводиться не тільки для ізоляції людей, але також для того, щоб крива злочинності не поповзла вгору, адже безпека людей, профілактика та розкриття злочинів - це наші безпосередні обов'язки", - йдеться у повідомленні.

При цьому Крищенко розповів, що в столиці криміногенна обстановка не змінилася у зв'язку з введенням обмежувальних заходів щодо запобігання коронавірусу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:25Такого ще не було: чоловік домагався дівчини та її матері за допомогою ШІ, створюючи насильницькі відео
22:41У Дніпрі у колекторі гаражного кооперативу знайшли мертву жінку: її задушили
20:00На Одещині 70-річний дід-ексгібіціоніст зґвалтував 13 хлопчиків віком від 8 до 14 років
18:27Батько повіз у невідомому напрямку: на Чернігівщині з лікарні зник 11-річний хлопчик
20:00На Волині двоє чоловіків задушили шнуром від кабеля жінку, зануривши її голову в каструлю з водою

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО