У поліції підтвердили факт обстрілу Троєщинського ринку

У поліції підтвердили факт обстрілу продуктового ринку на столичній Троєщині, але не згодні з деталями. Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на Деснянське управління поліції міста Києва.

Так, йдеться про те, що обстріл був здійснений 4 травня, а не в ніч на 6 травня. Також повідомляється про те, що в результаті події автівки, які знаходилися поруч, не постраждали.

Правоохоронці підтвердили, що мешканець будинку навпроти ринку, дійсно побачив у власному вікні два отвори, схожі на сліди від куль. Поліція у свою чергу розглядає три версії стрілянини. Одна з них – це хуліганство, друга – припинення діяльності ринку, і третя версія – зміна власника ринку.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО