Перша смерть у Польщі: від коронавірусу у Познані загинула жінка

57-річна жінка, заражена коронавірусом, померла у польскому місті Познань. Про це на пресконференції заявив заступник президента міста Познань Єджей Соларський, повідомляє Dziennik.PL

У понеділок 57-річна жінка була першою людиною у Польщі, у якій підтвердили зараження на коронавірус. Жінка перебувала в інфекційному відділенні спеціалізованої міської лікарні у Познані. Її стан був важким та мав симптоми дуже важкої клінічної пневмонії.

Загибла жінка не була за кордоном, але за попередніми висновками, кілька днів тому вона мала контакт з людиною, яка повернулася з Італії.

Соларський додав, що наразі 2 людини, заражених коронавірусом, госпіталізовані до лікарні у Познані.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО