У Польщі українець підпалив роботодавця і втік на своєму авто

Польські правоохоронці затримали 34-річного українця, який напав на свого шефа, облив його легкозаймистою речовиною та підпалив. Інцидент трапився в місті Гдиня. Потерпілого у важкому стані доставили до лікарні.

Трагічна подія сталася близько опівдня в суботу, 29 березня. До поліцейських надійшло повідомлення про підпал чоловіка. На місці виявилося, що на 37-річного чоловіка напав його 34-річний працівник, передає портал InPoland.

Як встановили правоохоронці, у постраждалого з нападником, який є громадянином України, виникла суперечка. Після чого українець покинув приміщення, а потім повернувся з ємністю з легкозаймистою речовиною. Він облив свого роботодавця цією рідиною і підпалив, після чого втік.

Правоохоронці негайно почали з’ясовувати обставини. Було складено фоторобот нападника та встановлено його автомобіль. До пошуків залучили службового собаку. Українця затримали менш ніж за дві години після повідомлення в поліцію. Він їхав за кермом свого авто.

31 березня за клопотанням прокурора суд ухвалив рішення про тимчасовий арешт нападника строком на три місяці. Чоловікові інкримінують замах на вбивство. За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 25 років або довічне ув’язнення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО