У Полтаві чоловік погрожував гранатою підірвати відділення поліції

У Полтаві чоловік погрожував підірвати гранатою відділення поліції. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції в Полтавській області.

"Телефонний дзвінок на лінію "102" надійшов вчора, близько 20 години 30 хвилин.

Невідомий чоловік повідомив, що збирається гранатою підірвати адмінбудинок відділення №1 Полтавського відділу поліції. Під час реагування на дане повідомлення, наряд патрульно-постової поліції затримав нетверезого чоловіка біля одного з будинків по вулиці Бірюзова.

В ході огляду жодних вибухонебезпечних предметів у нього не виявлено", – йдеться в повідомленні.

За фактом повідомлення про мінування правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО