У Полтаві чоловік застрелив з револьвера жінку

Поліція Полтави затримала чоловіка за умисне вбивство місцевої жительки. Про випадок повідомили у Відділі комунікації поліції Полтавщини.

Подія, внаслідок якої загинула людина, сталася 18 серпня близько 23:30 в Шевченківському районі Полтави.

"Між 59-річним полтавцем та 36-річною місцевою мешканкою виникла сварка, під час якої чоловік вистрелив у жінку з револьвера. Від отриманих травм потерпіла померла на місці", - розповів Петро Скічко, начальник Полтавського районного управління поліції.

Причетного до вбивства фігуранта затримано у відповідності статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру та обрано судом запобіжний захід тримання під вартою строком 60 діб, без права внесення застави. Також встановлено, що чоловік раніше вже мав проблеми із законом за вчинення аналогічного злочину.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, здійснюється досудове розслідування за пунктом 13 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Санкція статті передбачає від десяти до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:47На Дніпропетровщині затримали педофіла за вчинення розпусних дій щодо 13-річного хлопця
21:34На Кіровоградщині матір ув'язнили через смерть 12-річної дочки
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО