У Полтаві конфлікт у маршрутці переріс у стрілянину

31-03-19 18:33
Новое Время

У неділю, 31 березня, у центрі Полтави затримали чоловіка, який влаштував стрілянину біля зупинки Героїв Небесної Сотні.

Як повідомили у місцевій поліції, у маршрутці між трьома чоловіками виник конфлікт, який після виходу на зупинці переріс у бійку.

За попередніми даними, під час силового з’ясування стосунків один із чоловіків дістав пістолет і почав стріляти у повітря.

Чоловіка, який застосував зброю, затримали. У нього вилучили пістолет, ймовірно Флобер з ознаками переробки.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО