У Полтавській області біля школи чоловік погрожував перехожим пістолетом

У Кременчуці в Полтавській області поряд зі школою чоловік погрожував перехожим пістолетом. З ним також був ніж. Зловмисника затримала поліція, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляють у поліції Полтавської області.

Попередньо відомо, що 9 січня між чоловіком та жінкою виник конфлікт на вулиці. Охоронна однієї зі шкіл міста зробила їм зауваження і чоловік почав погрожувати перехожим пістолетом.

Хулігана затримали. Ним виявився місцевий раніше судимий 38-річний чоловік.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство, вчинене із застосуванням зброї. Речові докази направлені на експертизу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО