У Раді знайшли "двійника" Ілона Маска

У Верховній Раді помітили чоловіка, що ззовні дуже схожий на відомого американського мільярдера Ілона Маска. Насправді ж це нардеп Сергій Колебошин.

"Поки ви все дружно звільняєте прем’єра Олексія Гончарук, в Раді помічений Ілон Маск", – написав Глущенко.

Насправді ж це заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, член фракції "Слуга народу" Сергій Колебошин.

Треба зауважити, що у профіль нардеп дійсно дуже нагадує відомого мільярдера. Однак, якщо поглянути на обох чоловіків в анфас, то можна знайти чимало відмінностей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:30Матір залишила самих у ванній 1,5-річних двійнят і 4-річну доньку, а коли повернулась - діти були "у ​​стані утоплення"
21:53"Мама не повернеться": 35-річна педіатр кинула новонародженого біля туалету у ТЦ (відео моменту)
20:56У Києві двоє рецидивістів зґвалтували та пограбували 15-річну дівчинку
20:49У Полтаві п'яний керівник психлікарні намагався знести екскаватором дерево, відстрілюючись із травмата (відео)
19:00На Черкащині чоловік зґвалтував та вбив 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
Попит на антидепресанти в Україні зріс майже на 50%
"Поводять себе, як боягузи": Захід заперечує, що Україну атакувала міжконтинентальна ракета
Нещодавно повернулася з сином з-за кордону: у Запоріжжі від КАБу загинула молода мама з 1,5 річним сином
Багатодітний тувинець зґвалтував на Чернігівщині жінку, ще двоє змусили її роздягтися й били
"Українці, а не держава, швидше створять Нацспротив. Треба вижити": Юрій Зозуля розніс владу із "шашликами"