У РФ чоловік влаштував стрілянину в багатоквартирному будинку: 2 загиблих

19-12-19 15:55
УНН

Невідомий влаштував стрілянину в багатоквартирному будинку в Тобольську (Тюменська область). Двоє чоловіків загинули, одна жінка госпіталізована у важкому стані. Про це повідомляє пресслужба СК РФ у Тюменській області.

“За версією слідства, 18 грудня 2019 року 49-річний чоловік знаходився в квартирі потерпілих — чоловіка і жінки, які є співмешканцями. Між ними стався конфлікт, в ході якого зловмисник зробив постріли з обрізу рушниці в господарів квартири. Від отриманих поранень чоловік загинув, а жінка з пораненнями доставлена в лікарню. Після пострілів чоловік вкоротив собі віку”, — вказано у повідомленні СК РФ.

У прес-службі обласного департаменту охорони здоров’я уточнили, що виклик до швидкої допомоги обласної лікарні № 3 Тобольська надійшов о 21:30 (18:30 за київським часом), прибуття бригади — о 21:43 (18:43 за Києвом).

“Стан однієї постраждалої вкрай важкий, вона госпіталізована в реанімацію з пораненням голови. Лікарі роблять все можливе”, — сказала представник обласного департаменту охорони здоров’я.

У повідомленні слідчого управління СК РФ Тюменської області уточнюється, що в даний момент слідчі проводять всі необхідні дії, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєного злочину.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО