У Рівному військовий зґвалтував 10-річну школярку: суд виніс перше рішення

Сьогодні суд задовольнив клопотання слідчого та обрав підозрюваному у зґвалтуванні школярки у Рівному запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб без права внесення застави. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Нагадаємо, що повідомлення про зґвалтування 10-річної дівчинки неподалік навчального закладу надійшло до поліції 10 листопада близько 10-ї ранку. Працівники карного розшуку Рівненського відділу поліції спільно з колегами обласного управління оперативно встановили особу зловмисника — 21-річного жителя Рівного. Того ж дня його затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України, слідчі повідомили зловмисникові про підозру у вчиненні зґвалтування особи, яка не досягла 14-ти років. За скоєне йому загрожує позбавлення волі строком від 10 до 15 років.

У вчиненні злочину 21-річний військовослужбовець не зізнається та від надання будь-яких показів відмовляється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО