У Росії байкер впав з розведеного мосту: момент потрапив на відео

У російському Санкт-Петербурзі мотоцикліст впав з Сампсонієвського моста через річку Велика Невка при його розведенні і загинув. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на ТАСС.

"В результаті ДТП водій мотоцикла помер на місці події. За даним фактом проводиться перевірка", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що інцидент стався о 02:15 ночі в неділю. За попередньою інформацією, у момент НП міст був розведений для забезпечення проходу судна. Але чоловік на мотоциклі Kawasaki проігнорував піднятий захисний бар'єр і заборонний сигнал світлофора і виїхав на міст, після чого впав в отвір перед піднятим прольотом.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО