У Росії учень відкрив стрілянину по дівчатках у школі

У Росії, у Єкатеринбурзі, учень 9 класу почав стріляти у дівчаток з пневматичної зброї. Про це повідомляє РИА Новости. За словами дев'ятикласника, пістолет він приніс, аби похизуватися та "жартома" двічі вистрелив у бік школярок, не цілячись.

Наразі поліція встановлює, звідки хлопець узяв пістолет. Крім того, оцінять роль батьків школяра у його вихованні. Зазначається, що школярок відправили на судово-медичний огляд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі загинув 15-річний школяр через спробу зробити селфі на даху залізничного вагона. Хлопця вдарило струмом у 27 тисяч вольт.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО