У Росії заявили, що в керченському коледжі вибухнув невстановлений пристрій

17-10-18 15:59
УНН

Вибух в політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався в результаті підриву невстановленого вибухового пристрою. Про це заявили в російському Національному антитерористичному комітеті, передає з посиланням на ТАСС.

"Сьогодні близько 12 години в місті Керч Республіки Крим в будівлі політехнічного коледжу стався вибух. За попередніми даними, загинули 10 людей, близько 50 поранені", - сказав представник НАК.

За його словами, "оперативним штабом координується діяльність сил правопорядку і аварійно-рятувальних служб щодо встановлення причини вибуху і недопущення можливих повторних вибухів, організації комплексу адміністративних і режимних заходів".

Місце події обстежують вибухотехніки ФСБ, здійснюються оперативно-розшукові заходи та слідчі дії

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО