У Санкт-Петербурзі зарізали відому ЛГБТ-активістку

23-07-19 09:05
Новое Время

У Санкт-Петербурзі знайшли тіло вбитої громадянської та ЛГБТ-активістки Олени Григор'євої.

Про це повідомив правозахисник Динар Ідрисов і Альянс гетеросексуалів і ЛГБТ за рівноправність, в якому перебувала Григор'єва.

За інформацією видання Фонтанка з посиланням на представників поліції, на тілі активістки виявили мінімум вісім глибоких ножових поранень.

"Останнім часом вона ставала жертвою насильства і їй часто погрожували вбивством. <...> Олена та її адвокат зверталися в правоохоронні органи і за фактом насильства, і за фактом погроз, але помітної реакції поліцейських не було. Все в стилі "вбиватимуть - телефонуйте". Зателефонувати не встигла", - сказав Ідрісов.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось
18:4122-річний педофіл зґвалтував рідну 3-річну сестру на Рівненщині
13:04​Михайло Пиртко про енергетичні перспективи Індії: чи стане країна «другим Китаєм» у 2026–2035?

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО