У селі біля Рівного чоловік, обробляючи землю, натрапив на людські кістки

Неподалік села Вересневе Рівненського району чоловік під час обробітку земельної ділянки виявив людські кістки. Поліцейські встановлюють особу, чиї рештки знайдено. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Рівненської області.

"Слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Рівне) Рівненського районного управління поліції вилучила людські рештки та одяг. Вилучене відправили для проведення експертизи з метою встановлення особи загиблого. За отриманою інформацією, це може бути рівнянин Бабак Іван Кирилович, 1942 року народження, який із березня вважався безвісти зниклим. Крім того, його родичі впізнали одяг і взуття, що можуть йому належати", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що до поліції із заявою 21 березня звернулася донька. Відомо, що чоловік має проблеми з пам’яттю та раніше неодноразово залишав місце проживання.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО