У серці вбитого поліцейськими чоловіка знайшли дві кулі

25-08-16 10:15
Вести.UA

Житель Кривого Озера Олександр Цукерман, у вбивстві якого звинувачують шістьох поліцейських, помер від вогнепальних поранень. Про це повідомляє видання Novosti-N з посиланням на висновок судово-медичної експертизи.

Згідно з актом, причиною смерті стала «гостра внутрішня кровотеча, травматичне ураження серця».

На тілі загиблого виявлено як мінімум 4 вогнепальні поранення, імовірно з травматичного пістолета. На думку експерта, постріли були зроблені в упор. Дві кулі виявлені в серці, ще одна застрягла в легенях.

Генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що в постраждалого стріляли. Він також розповів, що сьогодні відбудеться засідання суду з питання арешту підозрюваних поліцейських.

"Троє поліцейських, підозрюваних у жорстокому побитті чоловіка ще вчора затримано. Експертиза встановила, що крім побоїв, поліцейський стріляв по закованному в наручники з травматичного пістолета. Сьогодні - суд щодо арешту", - написав він у своєму facebook.

В ніч з вівторка на 24 серпня в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині, був убитий місцевий житель Цукерман. За словами очевидців, шестеро поліцейських вбивали чоловіка на очах у дружини і дітей. Мати загиблого стверджує, що почувши про смерть її сина від медиків «швидкої», поліцейські просто втекли, залишивши труп в калюжі посеред вулиці. Так він й пролежав всю ніч.

Всі шестеро правоохоронців було затримані в той же день. Місцеві жителі ледь не лінчували затриманих під час їх завантаження в автозак, відбулися зіткнення з поліцією. Потім натовп з кількох сотень місцевих жителів перемістився до відділу поліції, де заворушення тривали всю ніч.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:47На Дніпропетровщині затримали педофіла за вчинення розпусних дій щодо 13-річного хлопця
21:34На Кіровоградщині матір ув'язнили через смерть 12-річної дочки
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО