У шахті одеського ліфта знайшли тіло дитини

У шахті ліфта одеської багатоповерхівки знайшли тіло трирічного хлопчика, повідомляє прес-служба поліції в Одеській області.

Правоохоронцям надійшло повідомлення від громадян про те, що в шахті ліфта багатоквартирного будинку на вулиці Академіка Корольова виявили тіло хлопчика.

Загиблим виявився хлопчик віком 3 роки 4 місяці, він проживав з батьками в цьому будинку.

За попередньою версією, причиною трагедії є нещасний випадок.

Поліція встановлює обставини події, за цим фактом порушено кримінальну виробництво за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО