У школах будуть поліцейські і металошукачі, - МВС

За безпеку українських школярів відповідатиму поліцейські – вони нестимуть службу в усіх навчальних закладах. Будівлі також обладнають металошукачами і рамками. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"У школах України починають впроваджувати комплекс заходів для формування безпечного освітнього середовища. Його основою має стати працівник поліції, який нестиме службу в навчальних закладах і відповідатиме за безпеку дітей", – зазначає Клименко.

Він також розповів, що фахівців відбиратимуть за конкурсом. Вони пройдуть ретельну перевірку та медогляд. Також на них чекає спеціалізоване навчання. Набір і відбір кандидатів стартує незабаром.

За даними міністерства, пропускний режим у школах також посилять: там встановлять металошукачі та рамки.

"А поки що 70% закладів освіти обладнані тривожними кнопками та перебувають під захистом поліції охорони", – додає міністр внутрішніх справ.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО