У Сімферополі ще одного татарина відвезли на допит

У Сімферополі в четвер російські силовики провели обшук у кримського татарина Тофіка Абдулгазієва. Після обшуку його відвезли на допит. Про це в Facebook повідомляє голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

«Знову обшуки! Зараз на Маршала Жукова, у Тофіка Абдулгазієва, на об'їзній (трасі) вул. Нова, 28», - повідомив Смедляєв.

Коментуючи ситуацію в Криму, він зазначив, що «мечеті, кладовища оскверняють, Корани рвуть, кримських татар обшукують і заарештовують».

«Кому живеться весело, привільно, хто піде 6 травня на свято їсти халявні чебуреки з лопати і робити масовку щасливих татар?» - запитує Смедляєв.

За інформацією інших активістів, в ході обшуку у Абдулгазієва нічого не знайшли, але повернулися і забрали його на допит.

«Дивацтва якісь відбуваються! Повернулися і забрали Тофіка Абдулгазієва на допит!» - повідомив Еміль Кримський.

За словами самого Абдулгазієва, силовики шукали в його будинку «докази зв'язку з якимось зниклим сирійцем», але засвідчили в протоколі, що нічого не знайшли.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:30Матір залишила самих у ванній 1,5-річних двійнят і 4-річну доньку, а коли повернулась - діти були "у ​​стані утоплення"
21:53"Мама не повернеться": 35-річна педіатр кинула новонародженого біля туалету у ТЦ (відео моменту)
20:56У Києві двоє рецидивістів зґвалтували та пограбували 15-річну дівчинку
20:49У Полтаві п'яний керівник психлікарні намагався знести екскаватором дерево, відстрілюючись із травмата (відео)
19:00На Черкащині чоловік зґвалтував та вбив 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
Звершилось: мосту Орлівка-Ісакча (Румунія) бути!
Попит на антидепресанти в Україні зріс майже на 50%
"Поводять себе, як боягузи": Захід заперечує, що Україну атакувала міжконтинентальна ракета
Нещодавно повернулася з сином з-за кордону: у Запоріжжі від КАБу загинула молода мама з 1,5 річним сином
Багатодітний тувинець зґвалтував на Чернігівщині жінку, ще двоє змусили її роздягтися й били