У скільки обійдеться багатієві українська утриманка?

03-08-16 10:23
Вести.UA

На сайтах з пошуку роботи з'явилися нові вакансії — скаути. Їх завдання — у фітнес-клубах, ресторанах, на пляжах, у студентських містечках шукати для багатих чоловіків наречених і утриманок. У скаути запрошують як студентів, так і пікаперів. Ставки — від 5 тисяч гривень плюс бонуси. Експерти кажуть, що йдеться про звідництво.

Гонорар дівчат від $2000 в місяць

Одне з оголошень свідчить, що якась компанія, що займається монтажними та будівельними роботами, розширює сферу діяльності і розшукує скаутів — комунікабельних молодих юнаків і дівчат для пошуку і залучення клієнток в закритий клуб VIP-знайомств. Серед обов'язків — сидіти в соцмережах, листуватися з красунями, перевіряти їх анкети і заманювати в клуб. Зарплату пропонують високу. Плюс відсотки за кожну «завербовану» — від 400 гривень. Обіцяють, що можна і 20 тисяч заробити.

«Головний критерій відбору дівчат — щоб була красивою і могла зацікавити чоловіка. А вже хто вона — студентка або «Міс Україна» — неважливо», — відразу почав інструктувати менеджер Філіп, до якого ми звернулися під виглядом кандидатів у скаути.

Як ми з'ясували, подібні фірми працюють за такою схемою: з дівчат грошей не беруть — за все платить фірмі чоловік: перегляд фотографій, побачення. Якщо йому якась дівчина сподобалася, він платить фірмі гонорар в розмірі місячного утримання обраниці.

«Менше ніж $2000 в місяць ніхто з дівчат не запитує. Сума залежить і від віку чоловіка (чим старше, тим вище гонорар), і від даних дівчат», — пояснив Філіп.

За його словами, серед чоловіків-клієнтів є і депутати, і відомі бізнесмени. «Чоловіки звертаються до нас по сарафанному радіо, по рекомендації знайомих. Деякі зустрічі у нас навіть закінчувалися весіллями, але частіше дівчата стають содержанками «папіків», — зізнався Філіп. До речі, перше побачення відбувається у присутності агента.

До речі, самі чоловіки не завжди задоволені дівчатами «від фірми». «Мені як-то порадили таку шлюбну фірму. Перший раз я заплатив 2 тис. грн тільки за перегляд бази дівчаток. Прислали штук десять фотографій. Причому до кожної був цінник — менше $3 тисяч на утримання в місяць вони навіть не просили. Деякі п'ять тисяч заламували. Двох вибрав, зустрівся, за кожну зустріч заплатив ще по 3 тис. грн. Але на фото претендентки виглядали краще, ніж виявилися при зустрічі, тому далі справа не пішла», — розповів один київський бізнесмен.

Шукають дівчат "з інтелектом"

Скаути зізнаються, що робота у них не така вже й проста.

«Так, тим, хто сидить у соцмережах і виловлює кандидаток, може бути, їм і простіше дівчат вмовляти. Але там гроші не такі вже й великі платять. А ось мені доводиться у фітнес-центри ходити. Причому абонемент купую сам. Природно, вибираю спортклуби пристойніше. Клієнти потребують освічених дівчат, які навчалися у вузі і зовні були не схожі на дівчат легкої поведінки. Щоб з ними можна було поговорити. Ось я і обговорюю з ними останні книги, фільми. Так з'ясовую їх інтелектуальний рівень. Якщо в місяць двох-трьох умовлю прийти на зустріч в агентство, то це добре. Ще в кафе ходжу вечорами і в студентські гуртожитки», — розповів скаут Андрій.

«Я сам займався раніше пікапом, тому познайомитися з дівчатами мені нескладно. Шукаю їх у нічних клубах та на пляжах, в принципі, завжди є охочі», — поділився з нами Євген, який підбирає дівчаток для шлюбного агентства в Дніпрі.

Робота скаута зовсім не передбачає повну зайнятість, шукати "наречених" можна, займаючись своєю основною діяльністю. «Скаутами можуть бути за сумісництвом і співробітниці салонів краси, перукарі, масажисти, манікюрниці, продавці в ТРЦ. Це нормально, — каже власниця шлюбної агенції Нінель Бітер. — І я вам скажу, що дівчата зараз стали ще більш зацікавленими в наречених, ніж раніше, бо криза. Що робити симпатичним студенткам з провінції? Не всі ж можуть займатися бізнесом, звичайно, вони підбирають собі чоловіків».

Фахівці з кадрів кажуть, що таких вакансій скаутів на сайтах пошуку роботи бути не повинно.

«Швидше за все, мова йде про звідництво, а таких оголошень на поважаючих себе сайтах з працевлаштування бути не повинно. Мабуть, модератори поки не розібралися в ситуації, адже назва «скаут» не викликає підозр, а вже тим більше, якщо до нього припишуть слово «менеджер». Думаю, що до таких оголошень ще не дійшли турботливі руки верифікаторів», — пояснила фахівець з кадрів Тетяна Пашкіна.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44Передсмертна записка, пігулки, порізані вени: у Києві з 8 поверху випала і розбилась на смерть дівчина
18:27Ескортниця заморила голодом 6-річного сина, покинувши його у квартирі без води, газу та опалення
18:04В Ірпені жінка випала з 4 поверху​ і вижила: зламано хребет і відкриті переломи кінцівок​
17:33Тигр перегриз горло росіянину на рибалці, до цього він наробив біди у сусідніх селах (фото, відео)
17:09У Києві п’яні батьки вночі ледь не вбили 2-річну доньку, заморозивши її на смерть (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
У Кривому Розі зґвалтовано і вбито жінку при 9-річній дочці, яку теж ґвалтували: нові подробиці та відео
У Києві презентували підйомник для ветеранів з інвалідністю (фото)
Звершилось: мосту Орлівка-Ісакча (Румунія) бути!
Попит на антидепресанти в Україні зріс майже на 50%
"Поводять себе, як боягузи": Захід заперечує, що Україну атакувала міжконтинентальна ракета