У стамбульському теракті загинула одеситка

29-06-16 16:10
Думская

Українкою,яка загибла в теракті, що стався вчора в аеропорту Ататюрк, виявилася 56-річна одеситка Лариса Цепакова.

Про це повідомили знайомі загиблої.

Лариса поверталася з сином і чоловіком додому після відпочинку. При цьому син і чоловік не постраждали. В даний час вони залишаються в Стамбулі і будуть вирішувати питання про транспортування тіла.

За даними «Думській» одеситка повинна була летіти рейсом авіакомпанії МАУ Стамбул-Одеса. Борт вилетів з Стамбула з запізненням і приземлився в Одесі в 1:17.

Офіційно в МАУ не підтверджують, але і не спростовують цю інформацію.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері в стамбульському аеропорту Ататюрк сталося два потужних вибухи, які забрали життя щонайменше 43 людини. Ще 150 поранені.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО