У столиці 12-річний хлопчик заради забави викинув кошеня у смітник (фото)

Вчора мешканців столичного мікрорайону Татарка сколихнули світлини із хлопцем, який заради забави викинув кошеня у смітник. Про це повідомляє паблік "Київ Оперативний"

Журналісти перевірили інформацію та дізналися, що хлопець справді "не подарунок".

Звуть його Дмитро. Йому 12 років. Проживає із мамцею та бабусею.

"У хлопця зараз два варіанти - або йому хтось "відірве голову" або він комусь через рік-два, адже і дільничному, і батькам, і різним соціальним службам до нього немає абсолютно ніякої справи",-йдеться у повідомленні.

За інформацією місцевих мешканців, хлопчик неодноразово помічений за різними хуліганськими справами - кидає каміння в авто, сам кидається під автівки (а потім виманює таким чином гроші), краде у п'яних, краде в магазинах і супермаркетах (в АТБ його вже навіть не пускають), погрожував молодшим дітям, намагався підпалити гаражі, навмисно дряпає припарковані машини, зі свого балкона кидає скляні пляшки людям на голову.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30В Одесі 19-річний кілер застрелив чоловіка прямо біля дитячого майданчика (відео)
18:00Забив до смерті держаком лопати знайомого СЗЧ-шник на Дніпропетровщині
15:17Отруївся газами: на Одещині загинув підліток, який кинувся рятувати непритомного брата з каналізації
19:30Дитячу порнографію знайшли в 21-річного хлопця, який разом з підлітком зґвалтував дівчину в Летичеві
18:36На Одещині катували пенсіонерів та душили до втрати свідомості їх онука заради 12 тисяч гривень

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО