У столиці молодик проштрикнув ножем приймальника вторинної сировини заради 500 гривень

24-річний зловмисник наніс ножове поранення приймальнику вторинної сировини та відібрав у нього 500 гривень. Молодику загрожує до семи років позбавлення волі.

За даними правоохоронців, на вулиці Шолом-Алейхема невідомий напав на приймальника вторинної сировини, вдарив його ножем та, відібравши гроші, втік.

Поліцейські швидко затримали підозрюваного у квартирі, яку він тимчасово винаймав неподалік місця скоєння злочину. Там же виявили та вилучили речові докази.

Зловмисником виявився 24-річний киянин, раніше судимий за майнові злочини.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО