У столиці на очах у перехожих з вікна багатоповерхівки випала людина

У неділю, 26 січня, в Києві за адресою вулиця Анни Ахматової, 35, під вікнами 16-поверхівки, виявили труп чоловіка. З'ясувалося, що очевидець бачив, як з вікна висотки випадає людина. Медики були безсилі. Про це повідомляє Информатор.

Як повідомили у правоохоронних органах, під час огляду з'ясувалося, що слідів насильницької смерті немає. Чоловік помер від падіння з висоти. Він проживав в цьому ж будинку, в квартирі на 15 поверсі.

Передсмертної записки при загиблому не знайшли. На місці працювали екіпажі поліції, медики та слідчо-оперативна група. Загиблому було 34 роки. Деталі інциденту з'ясовуються

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО