У столиці вночі знайшли самотнього маленького хлопчика (фото)

Водій таксі здивувався, коли вночі на Набережному шосе побачив дитину біля дороги. Чоловік подзвонив на лінію 102. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

Патрульні ретельно шукали у вказаному місці, але марно, після чого вирішили перевірити міст Патона.

Коли інспектори нарешті побачили хлопчика, той вдався навтьоки. Патрульні наздогнали його і заспокоїли. Хлопчик розказав, що йому 12 років, він посварився з батьками та вирішив піти з дому.

Поліцейські негайно зв'язалися з матір'ю втікача. Згорьована жінка виявила відсутність сина і збиралася телефонувати на 102.

Дитину доставили до батьків на вулицю Комбінатну. Інформацію про подію патрульні передали інспекторам ювенальної превенції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:37В озері на Львівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
20:30У Польщі у калюжі крові на тротуарі знайшли вбитого українця
19:11У Львові померла 9-річна дівчинка, яка постраждала в ДТП на Сихові (фото)
18:56У Полтаві з даху 9-поверхівки викинулась жінка і розбилась на смерть
19:30Зґвалтування над дітьми впродовж 15 років: у Вінниці засновник християнського центру виявився педофілом

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО