У столиці за допомогою евакуатора жінка викрала чужу автівку (фото, відео)

У столиці жінка постане перед судом за викрадення автівки. Про це повідомляє місцева поліція.

До столичної поліції звернувся мешканець Голосіївського району, який повідомив, що на вулиці Михайла Ломоносова у нього викрали автомобіль. На виклик черговий направив слідчо-оперативну групу.

Як розповіла начальник слідчого відділення Голосіївського управління поліції Маріанна Кухаревська, проведення розшукових дій автомобіля ускладнювалося тим, що заявник не міг сказати, коли востаннє бачив свій припаркований автомобіль:

«Виявилося, що «Мерседес» має несправності, тому власник ним не користувався. Ми опрацювали відео з камер спостереження «Безпечне місто» та виявили, що за допомогою евакуатора автомобіль викрали кілька днів тому».

Правоохоронці встановили напрямок руху автівки та особу зловмисниці. Завдяки оперативним заходам поліцейські розшукали дівчину та транспортний засіб, який вона встигла перевезти на Київщину.

«Зловмисницею виявилася раніше не судима 39-річна киянка. Жінка викликала евакуаційну службу, ввела в оману працівника, що нібито «Мерседес» належить їй, та назвала адресу, куди відвезти несправне авто», - додала майор поліції.

Слідчі Голосіївського управління поліції повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та направили матеріали кримінального провадження до районного суду для обрання фігурантці покарання. За скоєне їй загрожує обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО