У столиці зловмисники поцупили у дитини телефон

Зловмисники у приміщенні магазину викрали із рюкзака 11-річної дівчинки мобільний телефон.

У продуктовому магазині на вулиці Серафимовича двоє чоловіків уважно спостерігали за школяркою, яка розмовляла по дорогому мобільному, а після поклала слухавку у рюкзак, який закинула на плечі. Зловмисники пройшли повз неї, випадково зачепили і… телефон спритно «опинився» у кишені одного із них.

Працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку затримали чоловіків при виході із магазину. У 43-річного громадянина іншої держави вилучили мобільний телефон неповнолітньої. Його разом із 47-річним співвітчизником доставили до Дніпровського управління поліції.

Слідчо-оперативна група задокументувала правопорушення. Мати школярки написала заяву щодо крадіжки мобільного, приблизна вартість якого – 7000 гривень.

Відомості про подію зареєстрували. Кримінальне провадження розслідується за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

На час слідства суд арештував чоловіків.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО