У центрі Дніпра вибухнула автівка (фото)

У вівторок, 4 січня, на проспекті Пушкіна у Дніпрі вибухнув припаркований Hyundai. Попередньо, все відбулося на очах господаря. Чоловік практично впритул підійшов до машини, коли пролунав вибух. Про це повідомляє Информатор.

Автомобіль стояв у дворі будинку № 67. Незважаючи на те, що господар знаходився неподалік від автомобіля, ніяких травм він не отримав. В результаті вибуху в машині лопнули колеса і повилітали подушки безпеки.

За інформацією з особистих джерел, на місці події знайшли чеку від гранати. Проте, офіційного підтвердження цього факту немає. На місці працює слідчо-оперативна група і вибухотехніки. Правоохоронці з'ясовують усі обставини події

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО