У центрі Херсона сталася стрілянина

06-04-18 16:13
СЕГОДНЯ

У центрі Херсона, на площі Свободи вдень 6 квітня сталася стрілянина: чоловік зробив кілька пострілів, поранив перехожого і втік на автомобілі.

Як заявили в прес-службі патрульної поліції, повідомлення про стрілянину надійшло правоохоронцям близько 14:45 і, за словами начальника Херсонського відділу поліції Олександра Говоруна, в місті був введений план "Перехоплення".

Патрульні впродовж півгодини наздогнали автомобіль зі стрільцем і зупинили його на виїзді з Херсона. Підозрюваним виявився раніше не судимий 33-річний житель передмістя обласного центру.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО