У центрі Києва на пішохідному переході збили людину (відео)

Сьогодні вдень на вулиці Володимирській автомобіль Chevrolet здійснив наїзд на пішохода на нерегульованому пішохідному переході. Про це повідомляє Патрульна поліція міста.

У результаті ДТП чоловік отримав травми, його шпиталізували до медичного закладу. Обставини автопригоди на місці з'ясовують слідчі.

Правоохоронці закликають учасників дорожнього руху під час погіршення погодних умов бути максимально обережними, пильними та дотримуватися ПДР.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось
18:4122-річний педофіл зґвалтував рідну 3-річну сестру на Рівненщині
13:04​Михайло Пиртко про енергетичні перспективи Індії: чи стане країна «другим Китаєм» у 2026–2035?
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО