У центрі Києва сталася масштабна ДТП (фото)

02-03-17 16:49
44.ua

У Києві сьогодні, 2 березня, біля будівлі Міністерства транспорту, що на проспекті Перемоги, 16 відбулося масштабне ДТП. Про це повідомляє "Київ Оперативний" на Facebook

“За попередніми даними, водій автомобіля Citroen рухався по другій смузі і при перестроюванні на крайню праву, не помітив Audi. В результаті водій Audi, намагаючись піти від зіткнення, протаранив стовп", - йдеться в повідомленні.

За інформацією спільноти, на місці ДТП працює поліція

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:54В автотрощі на Харківщині загинуло 2-місячне немовля, травмувалися 24-річна жінка та 4-річна дитина (фото)
19:00У Рівному рецидивіст посеред вулиці зґвалтував непритомну жінку, потім вбив і пограбував
14:00У Львові гранітна плита на смерть розчавила людину (фото)
20:00Зв'язав, засунув кляп у рот і задушив прямо в ліжку: чоловік жорстоко вбив юну дружину під час БДСМ-ігрищ (фото, відео)
15:25У Харкові жінка, рятуючись від пожежі, викинулась з вікна квартири і розбилась (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО