У центрі Києва знайшли схованку з гранатами і 30 літрами ртуті

На одній з центральних вулиць Києва в орендованому гаражі співробітники Служби безпеки України виявили схованку, в якій знаходилися бойові гранати та майже 30 літрів ртуті.

– Крім ртуті та двох бойових гранат Ф-1 співробітники СБУ також вилучили два електродетонатори. За оцінками експертів, детонація виявлених предметів або витік ртуті у таких обсягах могли призвести до виникнення надзвичайної ситуації, – повідомили у прес-службі СБУ.

До облаштування цієї схованки причетний один з лідерів угруповання, яке викрили на вчиненні тяжких злочинів. Під час обшуків у нього знайшли підроблені печатки і штампи держорганів.

Правоохоронці проводять слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення, а також притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оснащення схованки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО