У центрі Одеси пенсіонерка загинула під колесами трамвая (фото)

Вранці в центральній частині Одеси сталася смертельна ДТП. На Канатній вулиці під трамвай потрапила жінка і загинула, повідомляє прес-служба підприємства Одесміськелектротранс.

Зазначається, що літня жінка переходила через полотно, спіткнулася об колію і впала, через що потрапила під задній візок трамвая, який рухався в напрямку Фонтана.

В результаті постраждала отримала травми, несумісні з життям та померла на місці до приїзду швидкої допомоги. На місці працювала поліція.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО