У центрі Запоріжжя палав популярний заклад

26-03-18 10:37
СЕГОДНЯ

У Запоріжжі на центральному проспекті Соборному через пожежу евакуювали відвідувачів пивного пабу "Порт Рояль".

За даними обласного управління ДСНС, інцидент стався ввечері 24 березня – рятувальники отримали виклик про те, що у Вознесенівському районі міста сталася пожежа.

"У прибудові до "Порт Рояль" горіли дерев'яні конструкції покрівлі і утеплювач. На момент виникнення пожежі кафе працювало і в ньому знаходилися відвідувачі", – йдеться в повідомленні

Відпочиваючі були екстрено евакуйовані, а прибулі пожежники вже до 22:15 ліквідували пожежу. Передбачувана причина загоряння – порушення правил експлуатації пічного обладнання.

Нагадаємо, раніше в Росії сталася велика пожежа в торговому центрі міста Кемерово. За останніми даними, в ньому загинули 63 людини, а вогонь міг спалахнути через неполадки електропроводки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько
18:36 Смертельні ревнощі в Одесі: чоловік до смерті побив співмешканця знайомої
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО