У Туреччині затримали 12 бойовиків ІДІЛ, що готували теракти на Новий рік

Турецькі сили безпеки затримали 12 осіб, підозрюваних у зв’язках з "Ісламською державою", які планували теракти під час новорічних свят.

Поліція провела декілька одночасних операцій за різними адресами у провінції Адана. В результаті було затримано 12 осіб, серед яких двоє громадян Сирії.

Підозрювані планували вчинити теракти з використанням транспортних засобів і ножів. Зазначається, що до цього їх підбурювало терористичне угруповання в Сирії.

Під час обшуків поліція вилучила цифрові матеріали та документи.

У Туреччині внаслідок терактів, здійснених прибічниками ІДІЛ, загинули більше 300 людей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО