У турпоході в Карелії загинули 13 дітей і інструктор

20-06-16 10:51
Лівий берег

У Росії в дитячому таборі на озері Сямозеро в Карелії перекинулися два човни, в результаті чого загинули 14 осіб - 13 дітей і інструктор. Спочатку повідомляли про загибель 12 осіб, проте пізніше рятувальники виявили ще кілька тіл. Усього на трьох човнах перебували 47 дітей і четверо інструкторів.

Усі школярі були з Москви.

З Москви в Карелію попрямували представники МНС, лікарі та психологи.

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу. Також затримали інструктора дитячого табору.

"У рамках розслідування кримінальної справи дадуть правову оцінку дій працівників дитячого табору й іншим відповідальним особам за організацію катання дітей на човнах в умовах поганої погоди. В цей час одного з інструкторів затримано, з ним працюють слідчі", - повідомив офіційний представник СК РФ Володимир Маркін.

"Слідчі вживають заходів для допиту потерпілих дітей, працівників табору, а також для вилучення в таборі необхідної документації", - додав він.

У МНС РФ в Карелії заявили, що в цей час на озері був шторм, у регіоні заздалегідь проводили масове СМС-оповіщення про несприятливі метеоумови. Крім того, за даними відомства, туристична група не була зареєстрована і вирушила в похід на озеро, не попередивши рятувальників.

Нагадаємо, на півдні Туреччини в результаті аварії за участю екскурсійного автобуса зі школярами загинули 14 осіб.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО