У Вінницькій області службовий пес "розкрив" вбивство за півгодини

05-01-18 17:13
СЕГОДНЯ

У Вінницькій області поліції вдалося затримати підозрюваного у вбивстві через півгодини після злочину, завдяки службовому собаці. Про це повідомили в прес-службі МВС України.

У прес-службі поліції Вінницькій області повідомили, що 5 січня надійшло повідомлення від жителя смт Вороновиця про те, що у власній квартирі він виявив мертвою свою матір.

Як розповів начальник Головного управління Нацполіціі Вінницькій Юрій Педос, на місце злочину прибули слідчо-оперативна група, криміналісти та кінологи. На шиї і нозі 53-річної загиблої були виявлені ножові поранення. Опитавши сина загиблої та сусідів, підозри про причетність до вбивства жінки впали на її 40-річного співмешканця. На місце, де переховувався зловмисник оперативників привів службовий пес.

"Підозрюваного оперативники затримали неподалік від місця злочину. Він переховувався біля гаражів. Туди поліцейських привів службовий пес", – повідомили в поліції.

Опору він не чинив і зізнався в скоєному. За словами затриманого, напередодні вбивства між ним і його співмешканкою під час розпивання спиртних напоїв виник побутовий конфлікт, в ході якого він завдав жінці декілька ножових поранень.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО