У залізничній катастрофі в Німеччині постраждали понад 150 людей ​

09-02-16 13:30
Reuters

Близько 6:40 ранку за місцевим часом у Німеччині біля міста Бад-Айблінг сталося лобове зіткнення двох пасажирських потягів. Унаслідок катастрофи загинули кілька людей (точна кількість наразі з'ясовується), близько 150 людей отримали поранення, з них як мінімум 10 перебувають у важкому стані.

Про це пише Münchner Merkur.

За різними даними, число жертв становить від двох до восьми.

Один із потягів їхав із Кольбермора у Хольцкірхен, інший - у Розенгайм з Мюнхена.

Можлива причина аварії - несправності зі світлофорами.

У районі інциденту призупинено рух поїздів.

До рятувальних робіт на місці катастрофи залучено вертольоти, на місце події прибули рятувальники, пожежники і лікарі швидкої допомоги із сусідніх округів, вулиці поблизу місця трагедії заблоковано.

Оновлено о 12:32. Поліція Розенхайма повідомила, що число жертв катастрофи зросло до 8 осіб, інформує Associated Press. Про таке саме число загиблих повідомляє Рейтер з посиланням на твіт баварської поліції.

Поліція також заявила, що версія з терактом не розглядається.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО