У Запоріжжі двоє продавців побили поліцейських

У четвер 16 липня під час заходів щодо припинення стихійної торгівлі в місті Запоріжжя два співробітника поліції отримали тілесні ушкодження від "стихійників". Про це повідомляє місцеве видання "Новости N".

В результаті офіцери поліції доставлені в місцеву лікарню з тілесними ушкодженнями для надання медичної допомоги.

За даним фактом слідчим Дніпровського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. Стаття передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Двох чоловіків - жителів Запоріжжя 1997 і 1998 років народження - затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомленні про підозру, а також обрання запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО