У Запоріжжі підлітки побили безхатька до крові, знімаючи це на відео

У Запоріжжі 13-річні підлітки побили літню людину і зняли це на відео. Жорстоких малих дурнів затримали поліцейські, і в результаті вони півдня проплакали в райвідділі поліції. Виявилось, що обидвоє неповнолітніх хлопців – переселенці з тимчасово окупованої території Пологівського району.

Свою жертву – безхатченка – вони знайшли на Гребному каналі, на місці покинутої станції Дитячої залізниці. Діти били чоловіка і кидали в нього каміння, внаслідок влучання у нього поранення ока. Про стан чоловіка наразі нічого невідомо. На місці, де стався напад, його немає.

Відео знущань над безхатьком публікують місцеві телеграм-канали. На кадрах видно, як один із підлітків завдавав ударів ногою чоловіку. Той, втративши рівновагу, впав.

Увага! Відео містить сцени насилля.

У поліції Запорізької області повідомили, що підлітки познущались над своєю жертвою 9 квітня о 12:00.

"На одній із зупинок тимчасово непрацюючої дитячої залізниці 13-річний підліток наніс удари безхатьку, а його одноліток знімав протиправні дії товариша на його ж мобільний телефон. У молодшого фігуранта правоохоронці вилучили гаджет, при перегляді якого виявлено відео побиття чоловіка, яке вже розійшлося в соціальних мережах", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці провели з хлопцями та їхніми батьками роз’яснювальну бесіду щодо неприпустимості вчинення аналогічних дій.

Затримані підлітки кілька годин провели у райвідділі та явно були дуже налякані та майже весь час плакали, пише місцеве видання ZаБор.

У зв’язку з тим, що неповнолітній фігурант не досяг віку кримінальної відповідальності, до нього будуть застосовані примусові заходи виховного характеру.

Наразі вирішується питання щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання обов'язків щодо виховання дітей їм загрожує попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО