У Запоріжжі працівників фіскальної служби затримали за хабарництво

Служба безпеки України викрила у хабарництві двох працівників внутрішньої безпеки ДФС України в Запорізькій області. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Фіскали налагодили схему вимагання грошей з підприємців за безперешкодне проходження митного контролю товарів в зоні митного поста "Аеропорт Запоріжжя". За кожне митне оформлення товару працівники служби вимагали 5 тисяч гривень. За попередніми підрахунками, місячний "профіт" корупціонерів склав понад 60 тисяч гривень.

В рамках кримінального провадження за ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України затриманим повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО